Steaua Bucuresti FC Voluntari Sepsi OSK Astra Giurgiu CFR Cluj CS Universitatea Craiova Chindia Targoviste Dinamo Bucuresti FC Botosani Gaz Metan Medias CSMS Iasi FC Viitorul Voluntari Academica Clinceni FC Hermannstadt
La multi ani Dare Nibombe (41 ani), Leonard Dobre (29 ani), Danut Enescu (34 ani), Oliver Tole (31 ani), David Torres (35 ani), Andrei Sintean (22 ani), Louis Munteanu (19 ani), Lucas Chacana (28 ani)
Etape Tur 123456789101112131415
Etape Retur 161718192021222324252627282930
Etape Playoff 12345678910
Etape Playout 123456789

Pagina personala a arbitrului Horia Gabriel Mladinovici
OrasulBucuresti
Data nasterii1984-07-12 (37 ani)
Profesiaagent principal
Sezoane in Liga 14 *
Debut in Liga 12014-04-19
Arbitru InternationalNu
* Date statistice actualizate la data 01.07.2019
Evalueaza acest arbitru
Evaluarea dvs...
Comentariile dumneavoastra4 comentarii


EtapaStatusMeciScorPenaltyObs CCA
1RezervaAstra Giurgiu - FCSB0-3 Irina Mirt
2Central CS Universitatea Craiova - Astra Giurgiu2-03001Corneliu Fecioru
3Central FC Voluntari - FCSB2-12000Aron Huzu
4Nedelegat
5RezervaAcademica Clinceni - Gaz Metan Medias2-0 Cornel Sorescu
6Central Sepsi OSK - FC Arges1-03001Marian Dorobantu
7Central FC Hermannstadt - UTA Arad1-11000Marian Salomir
8Nedelegat
9Central Politehnica Iasi - FC Viitorul0-30000Vasile Bratu
10Central FC Arges - CFR Cluj0-21000Alexandru Deaconu
11Nedelegat
12Nedelegat
13Central Chindia Targoviste - FC Viitorul1-13010Andrei Ionita
14Central Sepsi OSK - UTA Arad3-03000Augustus Constantin
15Nedelegat
16RezervaCS Universitatea Craiova - Sepsi OSK0-0 Eduard Dumitrescu
17Central FC Arges - Gaz Metan Medias1-13000Stefan Constantin
18Nedelegat
19Central FC Voluntari - CS Universitatea Craiova1-12000Liviu Ciubotariu
20Nedelegat
21Central Academica Clinceni - UTA Arad0-33001Augustus Constantin
22Central FC Botosani - CFR Cluj2-13000Sorin Boca
23RezervaPolitehnica Iasi - Astra Giurgiu2-3 Liviu Ciubotariu
24Central FC Voluntari - FC Arges0-16000Corneliu Fecioru
25Central Gaz Metan Medias - UTA Arad1-24000Szekely Zoltan
26RezervaFC Arges - Politehnica Iasi2-1 Irina Mirt
27Central CFR Cluj - Politehnica Iasi4-03000Nicolae Grigorescu
28RezervaFC Viitorul - Chindia Targoviste 0-0 Laszlo Sajtos
29Central UTA Arad - Sepsi OSK2-03010Adrian Comanescu
30Nedelegat


EtapaStatusMeciScorPenaltyObs CCA
1Central CS Universitatea Craiova - Sepsi OSK0-05000Aron Huzu
2RezervaFC Arges - Chindia Targoviste 0-1 Alexandru Deaconu
3RezervaAstra Giurgiu - FC Arges0-1 Liviu Ciubotariu
4Central CFR Cluj - FC Botosani2-06020Cornel Sorescu
5RezervaAcademica Clinceni - CS Universitatea Craiova1-0 Dan Victor Berbecaru
6Central FC Arges - FC Voluntari3-02000Sorin Boca
7Central FCSB - Academica Clinceni2-24001Vasile Bratu
8Central Astra Giurgiu - FC Voluntari0-32000Alexandru Deaconu
9Central Gaz Metan Medias - Politehnica Iasi4-23000Florin Hancu
10Nedelegat