Academica Clinceni ACS Energeticianul Aerostar Bacau ACS Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara Chindia Targoviste CS Balotesti CS Mioveni Dacia Unirea Braila Daco-Getica Bucuresti Farul Constanta FC Arges Luceafarul Oradea Pandurii Targu Jiu Petrolul Ploiesti Ripensia Timisoara Sportul Snagov Universitatea Cluj UTA Arad Metaloglobus
La multi ani Dorin Goga (36 ani), Ionut Matei (36 ani), Josip Bonacin (36 ani), Rui Pedro (32 ani), Tiberiu Serediuc (28 ani), Iuliu Oprea (25 ani), Joaozinho (31 ani), Shai Haddad (33 ani), Amir Jorza (21 ani), Ionut Mihaescu (23 ani), Radu Zamfir (19 ani), Alexandru Achiriloaie (19 ani)
Etape Tur 12345678910111213141516171819
Etape Retur 20212223242526272829303132333435363738

Programul echipei in campionat
Meciurile jucate in deplasare sunt marcate cu albastru deschis pe fundal
Data (GMT+1)EtapaMeciRezultatVideo
03 August 2019, 11:001Viitorul Pandurii Targu Jiu - Sportul Snagov 2-1 Caseta tehnica si comentariile dvs
11 August 2019, 13:302Sportul Snagov - FC Argeş 0-3 Caseta tehnica si comentariile dvs
17 August 2019, 11:003Gloria Buzau - Sportul Snagov 7-0 Caseta tehnica si comentariile dvs
24 August 2019, 11:004Sportul Snagov - Metaloglobus  0-3 Caseta tehnica si comentariile dvs
31 August 2019, 11:005UTA Arad - Sportul Snagov 4-0 Caseta tehnica si comentariile dvs
07 Septembrie 2019, 11:006Sportul Snagov - Dunarea Calarasi 0-2 Caseta tehnica si comentariile dvs
16 Septembrie 2019, 18:007Petrolul Ploieşti - Sportul Snagov 1-1 Caseta tehnica si comentariile dvs
21 Septembrie 2019, 11:008Sportul Snagov - FK Csikszereda 0-1 Caseta tehnica si comentariile dvs
29 Septembrie 2019, 11:009Ripensia Timişoara - Sportul Snagov 3-1 Caseta tehnica si comentariile dvs
05 Octombrie 2019, 11:0010Farul Constanţa - Sportul Snagov 1-0 Caseta tehnica si comentariile dvs
13 Octombrie 2019, 14:3011Sportul Snagov - Universitatea Cluj 1-1 Caseta tehnica si comentariile dvs
16 Octombrie 2019, 15:0012CS Mioveni - Sportul Snagov 2-1 Caseta tehnica si comentariile dvs
19 Octombrie 2019, 11:0013Sportul Snagov - Pandurii Târgu Jiu 3-2 Caseta tehnica si comentariile dvs
03 Noiembrie 2019, 11:3015Sportul Snagov - Rapid Bucuresti 3-2 Caseta tehnica si comentariile dvs
09 Noiembrie 2019, 11:0016Concordia Chiajna - Sportul Snagov 2-0 Caseta tehnica si comentariile dvs
13 Noiembrie 2019, 14:0017Sportul Snagov - Turris Oltul Turnu Măgurele 2-3 Caseta tehnica si comentariile dvs
16 Noiembrie 2019, 14:0018ASU Politehnica Timisoara - Sportul Snagov 2-0 Caseta tehnica si comentariile dvs
23 Noiembrie 2019, 11:0019Sportul Snagov - CSM Reşiţa 3-3 Caseta tehnica si comentariile dvs
30 Noiembrie 2019, 11:0020Sportul Snagov - Viitorul Pandurii Targu Jiu 2-5 Caseta tehnica si comentariile dvs
06 Decembrie 2019, 18:0021FC Argeş - Sportul Snagov 3-0 Caseta tehnica si comentariile dvs
22 Februarie 2020, 11:0022Sportul Snagov - Gloria Buzau 0-3 Caseta tehnica si comentariile dvs
29 Februarie 2020, 11:0023Metaloglobus - Sportul Snagov 3-0 Caseta tehnica si comentariile dvs
07 Martie 2020, 11:0024Sportul Snagov - UTA Arad 0-3 Caseta tehnica si comentariile dvs
14 Martie 2020, 11:0025Dunarea Calarasi - Sportul Snagov -  
21 Martie 2020, 11:0026Sportul Snagov - Petrolul Ploieşti -